GILDIA DE`INARAIN

Miejsce spotkań Gildii Rodu De`Inarain

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

Proszę Radę Rodu o podanie terminów, które odpowiadają Wam, aby zwołać obrady na zamku

#1 2011-03-01 15:57:15

Akurich

Gość

Taktyki zarabiania 1/3

Podziele ten temat gdyż jest niezwykle rozległy aż na 3 części. Ta część będzie traktowała o 1-50 oraz oszczędnościach ogólnych, zapraszam do lektury!


1. Oszczędności ponad miarę.

Zaczynajmy więc! Jeśli chcesz chodzić na instancje i nie padać jak młode drzewko podczas burzy musisz mieć jako taki ekwipunek, który niestety (lub stety) kosztuje. Najważniejsza na małych poziomach jest oszczędność. Nie kupujcie zbędnych zbroi/broni za duże sumy, np.: sztylet na poziom 10~ w hd z +6-12 kosztuję 200k~, a jest kompletnie zbędny, gdyż na 22 masz podobnej mocy sztylet z misji. Tak samo ze zbroją.

2. Zarobek dla każdego

    Jako zarobek nie polecam zbierać surowców. Pewnie tłum ludzi mnie za to potępi ale zbieranie surki zarobkowo jest czymś nieodpowiednim na małe poziomy. Surowce zaczynają być drogie na 55~ i 60~ kiedy to wyrabia się z nich specialne bronie. Zamiast tego radzę wam zbierać runy łączące i szronu- to nie zabiera wcale czasu, bo zbiera się je potem odruchowo przy sprawdzaniu dropa a można je dość drogo sprzedać (setka za 80~k).

    Dla lvli 30 + mam jeszcze jedną ważną poradę. Zazwyczaj nikt nie zbiera białych zbroi i broni ze stworków czyli ogółem śmieci. Za te pseudo śmiecie na godzinę expienia i robienia questów wypadnie wam około 50 dodatkowych tysięcy. Niby nic ale na 30 zbroja płytowa kosztuje 3000 u sprzedawcy (tego normalnego) a na 55 już 7000...

    Następną ważną kwestią jest zbieranie itemów do dziennych. Za 100 sztuk Jaj krabów ziemistych z kruczych pól na 48 poziomie da się na AH wyciągnąć 210k, a zbieranie setki trwa około godzinkę. Mogę się założyć, że każdy wyższy lvl woli zbierać itemy do dziennych niż surowce.

To koniec tej części gdyż skończył mi się czas. zapraszam ponownie

 

#2 2011-03-01 20:11:23

Artmidear

Moderator

Zarejestrowany: 2010-12-08
Posty: 118
Punktów :   

Re: Taktyki zarabiania 1/3

Gaku DZIĘ-KU-JE-MY!

Offline

 
Tutaj możesz wpisać treść, która ma sie ukazać w stopce forum.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plmaterace rehabilitacyjne