GILDIA DE`INARAIN

Miejsce spotkań Gildii Rodu De`Inarain

Ogłoszenie

Proszę Radę Rodu o podanie terminów, które odpowiadają Wam, aby zwołać obrady na zamku

#1 2011-02-02 14:02:54

Neathriel

Gość

Przedstaw się

Moja propozycja tematu. Niech każdy napiszę kilka słów o sobie. Trzeba się poznać, prawda?

Nazywam się Robert, pochodzę i mieszkam w małej miejscowości Brzeg w woj.opolskim. Znalazłem kobietę swojego życia - Magdę, z którą też dzielę pasję do grania
Mam 28 lat, a w Runes of Magic gram od ok. tygodnia. Poza tym oglądam dość dużo filmów, imprezuję od czasu z przyjaciółmi i interesuję się informatyką (szczególnie programowanie stron internetowych). Grałem (i byłem Mistrzem Gry) też dużo w gry fabularne takie jak: Warhammer, Dungeons & Dragons, Cyberpunk 2020, Zew Cthulhu, Wampir: Maskarada.

imię: Robert
wiek: 28 lat
miasto: Brzeg
gry: Runes of Magic , Champions Online (z kobietą od jakiegoś czasu walczymy ze złem w Millenium City ), Cywilizacja (każda), QuakeLive, seria Fallout
filmy: Podziemny Krąg, Matrix, Buntownik z wyboru, Amelia, Braveheart
muzyka: rock, folk, metal, trip-hop i ogólnie wszystko co mi się spodoba (nie szufladkuję się)
ksiązki: wszystko Tolkiena, wszystko Lovecrafta, Rok 1984 George'a Orwella, Lot nad kukułczym gniazdem Kena Keseya
zwierzę: bura kotka Eva
zainteresowania: informatyka, gry komputerowe, filmy, muzyka, historia starożytna, psychologia

Pozdrawiam Ród De'Inarain!

 

#2 2011-02-28 19:39:31

 Morque

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-02-28
Posty: 6
Punktów :   
WWW

Re: Przedstaw się

Magdziorzyca - Morque

    "Zapytałam dziecko niosące świeczkę: - Skąd pochodzi to światło? Chłopczyk natychmiast ją zdmuchnął. - Powiedz mi, dokąd teraz odeszło - odparł. - Wtedy ja powiem ci, skąd pochodzi."

J.Carroll

ROZPRZĄDZENIE RADY MINISTRÓW
WZGLĘDEM BEZPIECZEŃSTWA
JĄDROWEGO
(Dz.U. z dnia 17 października 1983 r.)

W NINIEJSZYM ROZPORZĄDZENIU OKREŚLENIE:
"obiekt jądrowy" - oznacza Magdziorzycę
"organ nadzorujący" - hehe pod kryptonimem tajnej organizacji rządowej H5
"zezwolenie" - oznacza wszelkie upoważnienie wydawanie wnioskodawcy
przez organ nadzorujący, a dotyczące ponoszenia odpowiedzialności za projektowanie, budowę, eksploatację lub likwidację obiektów jądrowych.
(ja nie chcę likwidacji!!! resztę wykreślić kod tajny)
NINIEJSZE ROZPORZĄDZENIE MA NA CELU:
osiągnięcie i utrzymanie wysokiego poziomu bezpieczeństwa jądrowego na świecie po przez utrzymanie obiektów jądrowych szczelnie zabezpieczonych przed powstaniem potencjalnych zagrożeń radiologicznych, aby chronić środowisko i zasoby naturalne przed szkodliwymi skutkami promieniowania obiektu jądrowego.
ZOBOWIĄZANIA:
wiele=P (jedno najważniejsze)
ŚRODKI WDRAŻANIA:
zwyczajowo nieśmiałe. później dochodzi do rękoczynów siniaków, guzów, złamań.
ISTNIEJĄCE OBIEKTY JĄDROWE:
za wiele w jednym ciele. każda wychyla swój nosek i pcha w nie swoje sprawy.
SPRAWOZDANIE PODSUMOWUJĄCE:
chyba na stałe bezludną wyspą zostanie Brzeg, miejsce przeznaczenia, tajemna lokacja dla wtajemniczonych. notoryczne psucie innych obiektów tj. kubki, szklanki, talerze. zbyt duża liczba zainteresowań, zbyt dużo wybuchów emocjonalno - trywialnych, kilka nowych celów i obowiązków. tak jak u wielu ciągłe poszukiwanie miejsca na ziemi.
CZYNNIKI LUDZKIE:
fascynacja ludźmi i ich emocjami; panicznie unikam większych zgromadzeń, tłumów oraz intensywnego zainteresowania.
OCHRONA PRZED PROMIENIOWANIEM:
kiedy śpię.

Imię: Magdzior
Wiek: 27
Punkt zaczepienia: Brzeg

Książki/ Autorzy:   
      J. Carroll
      C. S. Friedman
       A. Rice
      H. Sienkiewicz
      Marion Bradley
      A. Sapkowski
      A. Bishop   
      Tolkien
    i troszkę innych perełek

Muzyka zależnie/ ogólnie: rock, metal, folk, ostatnio słucham Franka Sinatrę, The Dresden Dolls, Tenacious D, The Cure..... długa lista
Co więcej: przerabiam zdjęcia, rysuję, piszę wiesze, gram:) tak w skrócie

I serdecznie Was pozdrawiam!

Offline

 
Tutaj możesz wpisać treść, która ma sie ukazać w stopce forum.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plmaterace rehabilitacyjne